Služby

Svým klientům nabízím profesionální přístup a férové služby. Mým cílem je za každou cenu pomoci klientovi a dokončit obchod bez komplikací a za co nejvýhodnější cenu. Spolehnout se tak u mě můžete nejen na prodej nemovitostí od A do Z, ale i na home staging, marketing nemovitostí, zajištění pronájmu nebo vyřešení administrativy. O průběhu celého obchodu své klienty vždy informuji prostřednictvím pravidelných týdenních reportů, každý tak má vždy přehled o tom, co se s jeho nemovitostí děje.

Zprostředkování prodeje nemovitosti

Chcete prodat nemovitost? Postarám se vám o kompletní servis. Od první osobní schůzky, stanovení ceny, přípravy nemovitosti, přes inzerci na nejnavštěvovanějších realitních serverech, prohlídky a hledání ideálního kupce, až po finální podpis kupní smlouvy a další administrativní kroky. Dbám na kvalitu své práce a vím, že nejrychlejší obchod nemusí vždy být ten nejlepší. Své klienty proto vždy stavím na první místo.

Poradenství

Pokud potřebujete poradit s nákupem, prodejem, pronájmem nebo investicemi do nemovitostí, rád vám pomůžu. Realitní oblast může být někdy záludná, proto vám rád poradím, jak postupovat a čeho se vyvarovat, abyste se v realitách neztratili a vaše obchody dopadly podle plánu.

Pronájmy nemovitostí

Netrapte se s pronájmem nemovitosti po vlastní ose a ušetřete si hromadu starostí. Rád vám najdu ideální nájemce a postarám se o veškerý servis včetně smluv, prohlídek a dalších detailů. Postarám se i o to, aby se vaše nemovitost dostala do dobrých rukou a vy si mohli v klidu užívat pasivního příjmu z pronájmu.

Komplexní realitní servis

Postarám se vám nejen o samotný prodej nebo pronájem nemovitosti, ale i o veškeré činnosti s tím související. Spolehnout se tak můžete na profesionální přípravu nemovitosti – vymalování, home staging, vyklizení a podobně, stejně jako následnou péči po úspěšném obchodu. Postarám se například o zápis do katastru nemovitostí, přepis na bytovém družstvu, pomůžu s převodem energií, a i s dalšími nezbytnostmi.

Odhad ceny nemovitosti

Cenu své nemovitosti nezvládne stanovit objektivně žádný majitel. Každého poutá k jeho domu, bytu nebo třeba chatě citové pouto a vzpomínky. Stejně tak mají lidé tendenci srovnávat nemovitosti se sousedními. Odhad tržní ceny nemovitosti vám proto rád vypracuji – objektivně, co nejpřesněji a s ohledem na konkrétní parametry nemovitosti.

Finanční poradenství a rekonstrukce

Vybrali jste si svůj nový domov a potřebujete pomoci s financováním nemovitosti? Nebo nevíte, jak zrekonstruovat starší byt či dům k obrazu svému? Dokážu vám doporučit výhodnou hypotéku či úvěr a navrhnout i případnou rekonstrukci.

 

 

Zaujali Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
fname: lname:
Beru na vědomí zpracování osobních údajů