O mně

Jsem certifikovaný realitní makléř a mám za sebou více než 150 úspěšných obchodů a zejména několik spokojených klientů. Působím v Ostravě a okolí, ale specializuji se na Porubu, kde jsem vyrostl, dodnes zde žiji, a odkud pochází i většina mých klientů a přátel. Díky tomu můžu říct, že znám dokonale veškeré části Poruby, stejně jako zdejší ceny nemovitostí.

 

Jak pracuji?

Snažím se za každou cenu pomoci klientovi a vždy dobře poradit. Nabízím proto komplexní služby a dokážu opravdu pomoci. Vím, že nejrychlejší obchod vždy nemusí být ten nejlepší. Dokážu vždy promyslet všechny možnosti a navrhnout například zhodnocení bytu rekonstrukcí před prodejem.

Během své praxe jsem se naučil, že vizuální atraktivita a správná strategie prodeje jsou těmi nejdůležitějšími faktory pro úspěšný obchod, věnuji proto dostatek energie kompletní přípravě nemovitosti k prodeji, stejně jako inzerci, prohlídkám, vypracování smluv a poprodejnímu servisu.

 

Jaký jsem?

“Jestli chcete vědět, jaký jsem, zeptejte se mých klientů a přátel. Nerad mluvím o sobě, jsem sebekritický, ale práci dělám na 100 %.”

Můžu o sobě ale říci, že jsem normální a pohodový člověk, který dává klienta vždy na první místo a udržuje s ním neustálý kontakt. Proto taky vždy upřednostňuji osobní schůzky, chci se s klienty vidět, chci si s nimi vše vysvětlit a probrat, jak realitní proces funguje.

 

Abychom se lépe poznali - trocha z mého osobního života 

Jsem Porubák každým coulem. Do svých asi 19 let jsem se věnoval hokeji, kterého jsem musel nechat po dvou letech se zraněním. Stále jsem ale jeho velkým fanouškem, sleduji jej a držím palce RT Torax Poruba. Ve volném čase hraji šipky, na kterých mě baví hra, ale i úžasně přátelská komunita hráčů. Věnuji se akvaristice a rád trávím čas v přírodě na procházkách nebo túrách. Pravidelně chodím do sauny a rád si zajdu posedět na pivo, a to i s mými klienty po uzavření obchodu. 😊 Nejvíce svého času ale stále věnuji své partnerce e a rodině.

 

Zaujal jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
fullname:
Beru na vědomí zpracování osobních údajů